Основний напрямок, в якому я працюю – це гештальт-терапія, яка покликана допомогти людям розкрити свій потенціал, зрозуміти свої емоції та пов’язані з ними впливи на життя, а також навчитися бачити, розуміти та використовувати свої внутрішні ресурси для позитивних змін.

Гештальт-терапію свого часу я обрала не випадково. Мені дуже близька за духом сама філософія цього напрямку. Мені здається, що ті ідеї, світоглядну позицію та цінності, які вона постулює, здатні дати людині можливість проживати своє життя повною мірою, спрямувати на шлях до власної свободи та щастя.

Для мене гештальт-терапія – це можливість зустрітися із самим СОБОЮ, справжнім, без масок, умовностей, загальноприйнятих чи нав’язаних норм та правил. Це пізнання себе, своїх бажань, прагнень, цілей та своїх сил. Прийняття себе таким справжнім. І це можливість зустрітися з ІНШИМ, здатність почути, зрозуміти, прийняти близьку, рідну, знайому або просто сторонню людину.

Моя освіта

  • Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) – практичний психолог, ступінь магістра
  • Керченський економіко-гуманітарний інститут ТНУ ім. Вернадського (КЕГІ ТНУ)
  • ВОППГП Український гештальт інститут, нині НАГТУ (Національна асоціація гештальт-терапевтів України) – 1, 2 ступені, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт
  • Мої спеціалізації:  

   “Гештальт-терапія та системний підхід в роботі з сім’єю”

   “Робота з кризами та травмами”

  • Додаткова освіта:

   курс “Базова психологічна допомога в умовах війни”

   курс “Травматичний досвід і ПТСР”

   Lifeline Ukraine “Курс по запобіганню самогубству”

   курс лекцій Цюрихського університету “Сучасний погляд на психіатрію”

   курс “Основи психіатрії для психологів”

   курс психологічної реінтеграції ВПО. “Як адаптуватися на новому місці?”

   курс «Психологія та педагогіка», курс «Психологія спілкування» (Національний відкритий університет (НВУ).

Для підтримки та підвищення свого професійного рівня я беру участь в інтенсивах та конференціях, а також регулярно відвідую тематичні семінари та лекції. Я є членом громадської організації «Всеукраїнське суспільство психологів, які практикують гештальт-підхід» (з 2023 року – «Національна асоціація гештальт-терапевтів України», НАГТУ). Я продовжую відвідувати особистого психотерапевта та періодично працювати із супервізором (консультаційний супровід психологів), тому що вважаю, що це сприяє професійному розвитку та є явним індикатором компетентності психолога.